Witamy na stronie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ludomach!
Kowbojski Dzień Dziecka
Pyrek w szkole!

Konkurs Zuch

piątek, grudzień 20, 2013 opublikowane przez:


http://www.ces.edu.pl/konkursy/templates/zuch/imgs/topMiddle.jpg

Dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej Centrum Edukacji Szkolnej przygotowało dwa konkursy: konkurs Zuch (test zintegrowany) i konkurs Zuch z języka  angielskiego.

Konkurs Zuch polega na samodzielnym rozwiązaniu przez uczniów zintegrowanego sprawdzianu zróżnicowanego w zależności od klasy. Treść sprawdzianów uwzględnia elementy edukacji polonistycznej, społeczno-przyrodniczej i matematycznej.
Konkurs Zuch z języka angielskiego sprawdza znajomość słownictwa oraz podstawowych zwrotów. Ciekawe opracowanie graficzne pytań zainteresuje najmłodszych uczniów i zachęci do pogłębiania wiedzy z języka angielskiego.
Obydwa konkursy rozwijają wyobraźnię i twórcze myślenie dzieci. Sprawdziany zawierają pytania o różnej skali trudności i w związku z tym każdy uczeń ma szansę sprawdzenia swoich umiejętności.

Zapraszamy uczniów z klas I-III szkoły podstawowej do wzięcia udziału w konkursie Zuch. Konkurs zostanie przeprowadzony w naszej szkole na podstawie przesłanych materiałów w dniach: 18 i 19-03-2014r.


Nagrody:

Każdy uczestnik konkursów Zuch otrzyma dyplom.

Najlepsi uczniowie w poszczególnych seriach konkursu (tj. klasa 1, 2 i 3) zostaną uhonorowani nagrodami rozdanymi na następujących zasadach:

Miejsce 1: Grawerowany dyplom laureata oraz nagroda książkowa;

Miejsca od 2 do 5: Dyplomy laureatów oraz nagrody książkowe;

Miejsca od 6 do 15: Dyplomy laureatów;

Miejsca powyżej 16: Dyplomy uznania.

 

Uczniowie mogą zgłaszać swoją kandydaturę wraz z opłatą 8 zł do dnia 31-01-2014r.

 

Więcej informacji na stronie:

http://www.ces.edu.pl/konkursy/zuch.html

 

Szkolni organizatorzy:

Magdalena Kozłowska i Mariola Chmielewska